FAQ

Częste pytania

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Najlepiej jednak, gdy skontaktujecie się z nami bezpośrednio – omówimy wtedy wszystkie szczegóły zamówienia.

Możemy zastosować dowolną, wybraną przez Ciebie okleinę – naturalną drewnianą, winylową, PVC. Skontaktuj się i omówmy Twoje oczekiwania.

To zależy od jego zakresu, stopnia skomplikowania i wymagań związanych z rozwiązaniem detali, wykorzystywanymi materiałami itd. Skontaktuj się z nami – dokonamy wstępnej wyceny i określimy czas realizacji zamówienia.

Tak, realizujemy zamówienia na meble na wymiar z Krakowa i okolic, w tym oczywiście z Zambrowa.

Tak, realizujemy zamówienia na meble na wymiar z Krakowa i okolic, w tym oczywiście także w Balicach.

Na życzenie klientów tworzymy wizualizacje projektowanych mebli.

meble na wymiar Kraków

Zadzwoń i zamów kalkulację kosztów +48 504 180 562

Formularz wstępnej wyceny

Meble na wymiar Kraków

Chwalą nas!

Opinie naszych klientów to dla nas wspaniała zachęta do dalszego doskonalenia umiejętności.

wykonanie poszczególnych zadań. Meble na wymiar zawsze zlecam Panu Igorowi i ani ja, ani moim klienci nigdy nie mieli żadnych uwag do ich zaprojektowania i wykonania. Rekomenduję bez wahania.

Adam Z. Projektant Wnętrz

Nasz nowe mieszkanie jest nietypowe i niespecjalnie ustawne, dlatego wybraliśmy meble na wymiar. Skorzystaliśmy z usług Pana Igora i jesteśmy bardzo zadowoleni!

Klara W. Właścicielka mieszkania

Chcieliśmy dokonać przebudowy naszego sklepu z modą i potrzebne było wykonanie specjalnie dla nas mebli na wymiar. Pan Igor spisał się fantastycznie – doradził najlepsze rozwiązanie, słuchał naszych potrzeb i wykonał zlecenie w umówionym czasie.

Wojtek Z. Manager sklepu

Meble są ładne, świetnie wpasowują się w design lokali i sprawiają wrażenie bardzo solidnych, a to w wynajmowanych lokalach jest bardzo ważne. Gorąco polecam, ja jestem bardzo zadowolony.

Jan K. Właściciel

    Doskonały projekt. Idealne wykończenie.

    Projektujemy i wykonujemy meble na wymiar dla klientów indywidualnych i firm z Krakowa i okolic. Podejmiemy się każdego zlecenia – zadzwoń do nas!